Obsluha vysekávacího lisu
JANKA ENGINEERING s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 6 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Hlavní město Praha, Praha, Radotín, 153 00, Vrážská č.p. 143Salačová Eva DiS., tel. : 725980356, e-mail : eva.

salacova manag.comHrubá měsíční mzda od : 25000 - 35000 Kč.Náplň práce : obsluha a seřizování vysekávacího stroje TruPunch 5000, práce s technickými výkresy a s dokumentací, jednoduchá práce s PCPožadujeme : praxe v obsluze vysekávacího lisu, nebo jiného CNC stroje, znalost měření a práce s měřidly, základní znalost technologických postupů ve strojírenství, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitostV případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail : eva.

salacova manag.com a do předmětu zprávy uveďte Obsluha Trumatic - JANKA Radotín, a.s.Zaměst.výhody : zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, přátelský kolektiv, nástup možný ihned, místo výkonu práce Praha Radotín

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost