Specialista logistiky – servisní zakázky
Talentica
Jihomoravský kraj
před 2 dny

Hledáte v Brně nové uplatnění na pozici, kde využijete svou komunikativní znalost angličtiny a prozákaznický přístup? Pouze pár minut z centra města na Vás čeká jedinečná pracovní příležitost! Pro servisní oddělení strojírenské firmy hledáme nového Kolegu / Kolegyni, který / á se stane parťákem pro zákazníky a pomůže jim provést je celým reklamačním procesem od příjmu objednávky až po zajištění včasné dodávky servisovaného dílu.

Na co se můžete těšit?

  • Nabízíme práci ve středně velké mezinárodní společnosti, které se podařilo udržet rodinnou atmosféru a její produkty najdete po celém světě.
  • Pracujte pro firmu, která svůj úspěch na trhu sdílí se svými zaměstnanci, a ke standardním benefitům řadí i podíly ze zisku.
  • Přemýšlíte jak skloubit rodinný a pracovní život? Využijte možnosti firemní školky, příměstských táborů pro vaše děti, nebo příspěvek na dopravu, sport a kulturu.
  • Samozřejmostí je zde profesní vzdělávání, osobní rozvoj, vybírat můžete i z kurzů angličtiny, němčiny nebo francouzštiny.
  • Co Vás čeká?

  • Přijímáte a sledujete veškeré požadavky zákazníků v oblasti reklamací a servisní činnosti.
  • Průběžně informujete zákazníka o průběhu servisního procesu, o jeho změnách a plánovaných termínech.
  • Koordinujete dodávky, zajišťujete přepravu a expedici již opravených dílů zpět k zákazníkovi.
  • Upomínkujete dodavatele a zanášíte do systému veškeré změny v průběhu zakázky.
  • Co byste měl / a splňovat?

  • Stěžejní podmínkou je komunikativní znalost angličtiny naši zákazníci jsou převážně ze zahraničí
  • Jste komunikativní a prioritou je pro Vás spokojený zákazník
  • Velmi dobrá znalost MS Office a některého z ERP systémů
  • Pečlivost, organizační dovednosti a přátelská povaha velkou výhodou : -)
  • Požádat