SYSTÉMOVÝ TESTER
AC Jobs
Mladá Boleslav
před 14 hodinami

Zajímá Vás oblast automotive? Rád byste se podílel na projektech ve vývoji elektroniky? Máte anglický jazyk na pokročilé úrovni?

Pokud ano, zašlete nám životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • vyhledávání problémů v jednotlivých funkcí
  • administrace testovacích protokolů
  • úzká spolupráce s vývojáři dalších funkcí
  • řešení chyb jednotlivých funkcí s funkčními vlastníky
  • Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání v oblasti elektroniky / informatiky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat - účast na zkušebních jízdách
  • nadšení pro techniku a vývoj aplikací
  • výhodou orientace v oblasti bezdrátových technologiích
  • Co nabízíme?

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • výhodné pořízení vozu Škoda Auto
  • systém Cafeterie
  • lokalita pracoviště : Mladá Boleslav
  • Požádat