SYSTÉMOVÝ TESTER
AC Jobs
Mladá Boleslav
před 4 dny

Zajímá Vás oblast automotive? Rád byste se podílel na projektech ve vývoji elektroniky? Máte anglický jazyk na pokročilé úrovni?

Pokud ano, zašlete nám životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • vyhledávání problémů v jednotlivých funkcí
  • administrace testovacích protokolů
  • úzká spolupráce s vývojáři dalších funkcí
  • řešení chyb jednotlivých funkcí s funkčními vlastníky
  • Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání v oblasti elektroniky / informatiky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat - účast na zkušebních jízdách
  • nadšení pro techniku a vývoj aplikací
  • výhodou orientace v oblasti bezdrátových technologiích
  • Co nabízíme?

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • výhodné pořízení vozu Škoda Auto
  • systém Cafeterie
  • lokalita pracoviště : Mladá Boleslav
  • Požádat