Do skladu s kabeláží hledáme baličky a skladníky! (Pohořelice)
Dobrá práce.cz
Pohořelice (okres Brno, CZ
před 8 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Hledáme šikovné zaměstnance do skladu s elektrosoučástkami v Pohořelicích u Brna.

  • dobrý zdravotní stav
  • praxe v oboru výhodou
  • Nabídka

  • práce v třísměnném provozu (8hod. směny Po-Pá)
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • týdenní zálohy
  • výplata vždy včas
  • doprava z Brna a Znojma zajištěna ZDARMA
  • Doporučte známého a získejte odměnu 2000 Kč.

    Pracovní náplň

  • balení, přebalování zboží
  • práce se skenerem
  • vyskladňování zboží
  • manipulace s VZV - není podmínkou Plat : 19 000 - 20 000
  • Město : Pohořelice

    Termín uzávěrky : 31.08.2018

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!