VÝVOJÁŘ/ANALYTIK C#
EUC
Praha
před 9 dny

Pracujeme na unikátních IT / IS projektech : naši klienti se budou moci objednávat on-line, konzultovat své zdraví přes video nebo web, nahlížet do své zdravotní dokumentace.

A už dnes máme velké množství klientů, a to se neobejde bez kvalitního datového řízení.

Čekají nás velké změny nejen v oblasti IT / IS. A to s sebou přináší i výzvy, prostor se hodně naučit a být u něčeho unikátního.

Do našeho týmu hledáme zkušeného vývojáře, který bude schopen samostatně analyzovat procesy a následně vymýšlet úpravy a rozšíření.

Bude mít na starosti rozvoj našeho CRM Pivotal :

CRM Pivotal je postaven na 3-vrstvé architektuře

MSSQL 2014, .net framework 4.0 (C# 4.0) (očekáváme upgrade na verzi 4.5 nebo vyšší)

WinForms, Visual studio 2015

pracujeme na rozšiřování a úpravách stávajícího kódu, který interně rozvíjíme již od roku 2012

momentálně je používán pouze na klinikách EUC Premium , nicméně jej budeme rolovat na všechny kliniky, které máme po celé ČR.

Nabízíme :

zaměstnání na HPP na plný úvazek

 • stravenky, karta Multisport, zvýhodněné volání
 • 5 týdnů dovolené

  nadstandardní zdravotní péči pro Vás i Vaše blízké

  občerstvení na pracovišti

  nástup ideálně ihned nebo dle dohody

  Jméno :
 • Příjmení :
 • E-mail :
 • Telefon : Vaše specializace : Životopis : Maximální velikost souboru je 5 MB. Souhlasím s podmínkami
 • Uchazeč (kandidát) o zaměstnání v souladu s ustanoveními zák. č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen ZOOÚ ) výslovně souhlasí s tím, aby společnost EUC a.

  s., IČ : 267 30 413, se sídlem Na Pankráci 1690 / 125, Praha 4, PSČ : 140 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 7918, popřípadě některá obchodní společnost patřící do zdravotnického holdingu EUC provozující zdravotnické zařízení, tj.

  obchodní společnost alespoň z částí vlastněná uvedenou společností EUC a.s. (dále společnost EUC a.s. a její dceřiná společnost splňující uvedené podmínky jen správce osobních údajů ), pro účely jeho vedení v databázi uchazečů (kandidátu) o zaměstnání, shromažďoval, uchovával a zpracovával osobní údaje, k jejichž poskytnutí došlo v souvislosti s jeho registrací v uvedené databázi, a to v rozsahu uvedení příslušných osobních údajů v registračním formuláři.

  Takovými osobními údaji zahrnutými pod tento uchazečův (kandidátův) souhlas bude výlučně jeho jméno, příjmení, místo bydliště, telefonní číslo a emailová adresa.

  Správce osobních údajů se zavazuje, že získané údaje uchazeče (kandidáta) neposkytne třetím osobám ani je nepoužije k jiným personalistickým účelům.

  Tento uchazečův (kandidátův) dobrovolný souhlas je poskytnut na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán společně s výmazem z databáze uchazečů (kandidátu) o zaměstnání.

  Podrobné a aktuální informace o všech správcích osobních údajů, kteří mají přístup k osobním údajům uchazeče (kandidáta) z důvodu dosažení výše uvedeného účelů zpracování, jsou na vyžádání k dispozici na emailové adrese : sekretariat euc.

  cz. Po dobu vedení v databázi uchazečů (kandidátu) o zaměstnání u správce osobních údajů má uchazeč (kandidát) právo přístupu k jeho osobním údajům dle ustanovení 12 ZOOÚ a právo na opravu osobních údajů, jakož i další práva uvedená v ustanovení 21 ZOOÚ (tj.

  právo žádat příslušného správce osobních údajů o vysvětlení, právo žádat o odstranění závadného stavu, právo obrátit se se svým podnětem na Úřad pro ochranu osobních údajů).

  zpracování osobních údajů

 • Pole označená hvězdičkou jsou povinná
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost