Operátor ohraňovacího lisu
AC Jobs
Praha-západ
před 2 dny

Jste šikovným absolventem v oboru a orientujete se v technické dokumentaci? Jste samostatný, flexibilní a máte smysl pro detail?

Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici : OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU (24.000 28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování plechových dílu podle zakázek
  • Kontrola vyrobených dílů
  • Obsluha lisů značky TRUMF
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxi s CNC stroji výhodou
  • Základní znalost práce s počítačem
  • Čtení technické dokumentace
  • Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Neformální atmosféru v kolektivu
  • Finanční prémie, příspěvek na stravování
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Lokalita : okolí Letňan