Student/ka Právnické Fakulty
Czech Property Investments
Praha, Česká republika
před 4 dny

Náplň práce

Advokátní kancelář Rybář, Soppé & Partneři hledá pro svou pražskou centrálu v budově Quadrio, Praha 1, kandidáty z řad studentů 1.

až 5. ročníku právnických fakult na pozici Právní praktikant / ka. Nabízíme perspektivu odborného růstu a dlouhodobé spolupráce s možností pokračovat na pozici advokátního koncipienta, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a dobré finanční ohodnocení.

Požadujeme :

Studium právnické fakulty v České republice (1. - 5. ročník), možnost pracovat alespoň 2 dny v týdnu (upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci), znalost anglického jazyka výhodou nikoli podmínkou.

Zasláním životopisu do společnosti Advokátní kancelář Rybář, Soppé & Partneři, se sídlem Praha 1, Purkyňova 2121 / 3, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č.

101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-

li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a / nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

souladu s ustanovením 11 a 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-

li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive

Místo pracoviště

Praha-Nové Město, Praha-Nové Město

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

CPI Services, a.s.

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat" souhlasím s podmínkami neuvoo a s přijímáním emailových upozornění (mohu kdykoliv zrušit) Koukněte tady
Pokračovat
Žádost