Senior HTML kodér (FRONT
Poski.com s.r.o.
Ostrava, CZ
před 2 dny
source : HyperPráce.cz

Obory : IT vývoj aplikací a software

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Do našeho týmu v Ostravě hledáme kolegu na pozici HTML kodér - senior. Staneš se součástí týmu, který můžeš, pokud budeš dobrý po zaškolení vést.

Samozřejmostí je pravidelná komunikace s klienty a hledání řešení pro VIP partnery, jakou jsou například firmy Whirlpool, Albixon, Hyundai a další.

Poskytujeme plno zajímavých bonusů, včetně provize ze zisku projektů.

Spolupracuj s námi, budeš pracovat v týmu profesionálů a fandů do IT. Ve firmě, která má mezi 25 - 30 zaměstnanci, tedy ideální velikostí pro tvůj další rozvoj.

Co bys měl umět :

Samostatně pracovat na projektech

Orientovat se v cizím kódu

Mít grafické cítění, základy typografie a nauky o barvách

SEO základní povědomí o on-page faktorech

Optimalizovat objem front-end kódu

Server Side technologie související s front-endem

Google nástroje (Google page speed insights, Google developers apod.)

Cross-browser compatibility

Technologie pro mobilní weby (Modernizr)

Požadujeme

  • Praxi více než 1 rok na pozici front-end developer
  • Zkušenosti s responzivními weby (CSS3 Media Queries, Bootstrap)

    Portfolio min. 3 responzivních projektů

    Minimálně středoškolské vzdělání

    Týmový duch s chutí se učit novým věcem a nestát na místě

    HTML5 (CSS3, CANVAS, VIDEO), PHP (na procedurální úrovni)

    LESS / SASS, TypeScript, jQuery

    Git, SVN

    Adobe Photoshop, Illustrator

    G Suite

  • vše co ke své práci potřebuješ (Putty, WinMerge, a pod)
  • zkušenosti s Wordpress vítána
  • Nabízíme

  • Smlouvu na HPP, ŽL - úvazek je na dohodě
  • Pružnou pracovní dobu

    Mzdové ohodnocení v rozmezí 25 000 Kč 35 000 Kč + podíl ze zisku na projektech

    Homeoffice až 50 dnů v roce, 3x Sickdays, 20 dnů dovolené

    Zajištění počítačového vybavení

    Neomezený mobilní tarif

    Moderní klimatizované prostory kanceláře v Ostravě

    Relaxační zóna (fotbálek, šipky, odpočinek), podívej se na náš Facebook

    Možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem i mimo ČR.

    Mladý a přátelský kolektiv

    Stravenky po zkušební době

    Pravidelné interní školení, kurzy angličtiny

    Příspěvek na stravování, vlastní moderní kuchyň

    Platba životního pojištění

    Pravidelné firemní Teambuildingy pro utužení kolektivu : -)