VÝROBNÍ A VÝSTUPNÍ KONTROLOR VE STROJÍRENSTVÍ
AC Jobs
Hradec Králové
před 23 dny

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Máte zkušenost s kontrolou kvality a orientujete se ve výrobních materiálech?

Pojďte tedy s námi vykročit k lepším zítřkům! Německá výrobní společnost pro potravinářský a zdravotní průmysl hledá do 9členného týmu 10.

kolegu na pozici kontrolora kvality a jakosti.

Pracovní náplň

  • vstupní a výstupní kontrola dílů
  • povrchová kontrola jakosti materiálů
  • práce s měřidly
  • spolupráce s výrobou
  • Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost výrobních materiálů a měřidel (délková, uhlová )
  • uživatelskou znalost PC
  • zodpovědnost a loajalitu
  • pečlivost a proaktivní přístup
  • Co nabízíme?

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • příplatky za přesčasy
  • osobní a profesní rozvoj
  • technické know-how
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce a moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce : okres Hradec Králové
  • Požádat