odborný rada - právník
Katastrální úřad pro Ústecký kraj
Louny, CZ
před 10 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Katastrální pracoviště Louny Ředitel Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj Ing.

Karel Čtvrtečka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa ID : 56000180 - "odborný rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem" (právník) na Katastrálním pracovišti Louny Požadujeme : VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, velmi dobrou znalost práce na PC, Word, Excel, Outlook, komunikační dovednosti, iniciativní přístup, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, čistý výpis z rejstříku trestů Náplň práce a místo výkonu práce : rozhodování o návrzích na povolení vkladu práv do katastru, o zamítnutí vkladu, o výmazu práv k nemovitostem,zjišťování způsobilosti listin nebo ohlášení určených k záznamu nebo k vyznačení poznámek o právech k nemovitostem,jednání se státními orgány, obcemi, vlastníky a jinými oprávněnými při zápisu vlastnických a jiných věcných práv k nemovitostem vedení správních spisů (i v elektronické podobě) metodické vedení po právní stránce v ostatních agendách katastrálního úřadu Místem výkonu práce je Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Louny, Pod Nemocnicí 204, 440 17 Louny.

Nabízíme : pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, cca do konce roku 2021),odměňování v souladu s nařízením vlády č.

304 / 2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, v závislosti na délce dosažené praxe (zařazení ve 12.

platové třídě - platová tabulka dle přílohy č.

2 nařízení vlády). systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování),možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje.

Předpokládaný termín nástupu : 1.

2019 Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 5.

října 2018 nejlépe v elektronické podobě na adresu ivana.rehakova cuzk.cz nebo v listinné podobě na Ing.

Ivana Řeháková, ředitelka KP Louny, Katastrální úřad pro Ústecký kraj, KP Louny, Pod Nemocnicí 204, 440 17 Louny, která je zároveň připravena Vám poskytnout podrobnější informace k výběrovému řízení na telefonu 415 627 629 nebo osobně na uvedené adrese (8-

14 hod) 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost