KONZULTANT INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ - JUNIOR
AC Jobs
Praha hl. Město
před 4 dny

Máš zkušnosti s konzultacemi v softwarové oblasti? Chceš být součástí mladého dynamického kolektivu pro českou společnost?

Hledáme juniorního člověka, který se bude podílet na konzultacích a úpravách informačních systémů!

Pracovní náplň

  • Analýza firemních procesů
  • Podíl na implementaci systému
  • Návrh řešení softwarových aplikací
  • Zajišťování podpory a komunikace se zákazníky
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Rok praxe na obdobné pozici
  • Výbornou znalost MS Excel
  • Znalost základů OOP výhodou
  • Samostatnost a analytické myšlení
  • Co nabízíme?

  • Možnost odborného růstu
  • Práce v mladém kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Služební notebook a telefon
  • Útulné měnší kanceláře
  • Lokalita : Praha
  • Požádat