PRODAVAČ/-KA V KANTÝNĚ
MEDOS - STRAVOVÁNÍ s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro MEDOS - STRAVOVÁNÍ s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Pražská třída 322 / 4, Hradec Králové 4 (Hradec Králové), 50004
  • Přidáno : 2.10.2018
  • Prodavači ostatního zboží v prodejnách :

    PRODAVAČ / -KA V KANTÝNĚ

  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pracovní doba pondělí až pátel od 5,00 do 13,30 hod
  • Náplň práce : svačinový prodej v kantýně, objednávky a ocenění zboží, noviny, sazka, inkaso na pokladně, terminál EET
  • Požadujeme : alespoň střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Nabízíme : podnikové stravování
  • Pozice je vhodná též pro absolventy / -ky
  • případě zájmu nás kontaktujte telefonicky,e-mailem nebo se dostavte osobně na adresu : Pražská 322, Hradec Králové 4 (nutno předtím dohodnout čas a datum schůzky), kontaktní osoba Cejnarová Eva, tel.
  • 721 780 791, e-mail : evacejnarova tiscali.cz,

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)