PRACOVNÍCI SKLADU/TECHNICI
ELEMAN spol. s r.o.
Prostějov, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ELEMAN spol. s r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : středoškolské vzdělání
 • lokalita : Prostějov
 • Přidáno : 11.10.2018
 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků :

  Nástup ihned. Nechodit na pracoviště. Prvotní kontakt e-mailem. V případě zájmu, zašlete životopis na adresu rebl eleman.cz.

  Požadujeme : pracovní nasazení, fyzickou zdatnost, firemní cítění, ochotu spolupracovat, učit se, týmového ducha, flexibilita, manuální zručnost, odolnost vůči stresovým situacím, základní uživatelskou znalost PC.

  Výhodou : řidičský průkaz skupiny B, znalosti v oboru elektro, vyhláška 50 6 - není podmínkou!

  Hlavní činnosti : příjem reklamací, posuzování reklamací, servis, příjem zboží, kontrola zboží, etiketování, kompletace výrobků, naskladnění zboží, vychystávání objednávek.

  Ostatní činnosti : evidence dokumentace, jednání s dodavateli / zákazníky, práce na PC, udržování pořádku a čistoty v prostorech skladu.

  Nabízíme : silné firemní zázemí, roční odměny, výborný kolektiv, firemní benefity (stravovací příspěvky). Pracoviště : Olomoucká, Prostějov

  Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

  Hrubá mzda : 20 000 25 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost