Pracovník odd. služeb zák.
Electro World s.r.o.
Brno, Česká republika
před 26 dny

Společnost Electro World, s.r.o. je jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice.

Je dceřinou společností slovenské firmy NAY, a.s. a v současnosti tak zákazníci mohou využít služeb celkem 18 velkoprodejen Electro World v České republice a 36 prodejen Nay Elektrodom na Slovensku.

Electro World má unikátní firemní kulturu, která je charakteristická elánem a nadšením lidí, kteří ve společnosti pracují.

Pro další rozvoj hledáme nové zaměstnance, kteří mají chuť pracovat a chtějí se stát součástí velké dynamické společnosti.

Chceš pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností na poli prodeje spotřební elektroniky a domácích spotřebičů? Potřebuješ cítit zázemí firmy s 54 prodejnami na českém a slovenském trhu?

Posílí Tě unikátní firemní kultura charakteristická elánem a nadšením lidí, kteří ve společnosti pracují? Potom je nabídka práce v Electro World, s.

r. o. určena právě pro Tebe!

CO BUDEŠ DĚLAT?

Budeš přijímat zboží na prodejní sklad, zkontroluješ, jestli dorazilo ve správném počtu a v pořádku a zapíšeš ho do počítače.

Přijaté zboží předáš na prodejnu. Tvým úkolem bude prodané výrobky s radostí a úsměvem předat zákazníkům. Na starosti budeš mít přípravu internetových objednávek.

neposlední řadě pomůžeš ochotně vyřešit zákazníkům reklamace k jejich plné spokojenosti.

JAKÝ JSI?

Jsi zdatný / zdatná v mezilidské komunikaci, oplýváš vstřícností, entusiasmem a rád plníš lidem, co jim vidíš na očích. Mezi Tvé přednosti patří pečlivost a zodpovědnost.

Vzhledem k náplni Tvé práce potřebujeme, abys byl / a bezúhonný / á. Samozřejmě ovládáš základní práci s počítačem. Práce pro Tebe může být i zábavou a těšíš se, že se naučíš spoustu nových věcí.

JAKÉ JE TO U NÁS?

první řadě Tě přivítáme v přátelském kolektivu a neformální atmosféře. Na samém začátku projdeš důkladným zaškolením. Máš možnost být mezi prvními, kdo uvidí a vyzkouší si nové výrobky a technologie.

Pracovat budeš v moderním a čistém prostředí atraktivního řetězce se špičkovými značkami. Odměnu dostaneš spravedlivě podle Tvého pracovního nasazení.

CO JEŠTĚ TI NABÍZÍME?

Tvou soutěživou osobnost oceníme možností využívat rozsáhlého množství sportovišť s velmi výraznými slevami. Pokud se zamiluješ do nějakého výrobku, který u nás uvidíš, budeš mít možnost pořídit si jej za zvýhodněnou cenu.

Poskytneme Ti zaměstnanecký úvěr. Do práce Tě oblékneme do služebního oděvu.

Cítíš, že je to to pravé? Pošli nám svůj životopis a motivační dopis na níže uvedenou adresu.

Benefity

Bonusy / prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky / služby, stravenky / příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce

Základní

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost