Švadlena - OZP
KM konsult s.r.o.
Kroměříž, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle 80, zákona č.

435 / 2004 Sb.

pracoviště Kroměříž - Náplň práce : šití ochranných pracovních pomůcek - Požadujeme : vyučení, praxe v šití na průmyslových šicích strojích, manuální zručnost -

HPP na dobu doba určitou s možností prodloužení - Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu : zdenek kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.

 • 420777776355 p.
 • Večerka (7 : 30-16 : 00).

  Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup. - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.

  Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

  Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

  Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost