MISTR VE VÝROBĚ
AC Jobs
Znojmo
před 3 dny

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků ve výrobě? Jste komunikativní, samostatný a zodpovědnost je Vaší silnou stránkou?

Chopte se této jedinečné pracovní výzvy a pošlete mi svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu nového pracovníka, na pozici : MISTR VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Řízení týmu pracovníků výrobní linky
  • Plnění výrobních plánů
  • Rozdělování práce a kontrola jejího provedení
  • Zodpovědnost za chod linky, řešení nenadálých situací
  • Spolupráce s kolegy na optimalizaci výroby
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxi v oblasti řízení pracovníků ve výrobě
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost procesů ve výrobě
  • Manuální zručnost
  • Rozhodnost a odolnost vůči stresu
  • Co nabízíme?

  • Práce na jednu směnu
  • Profesní i jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Požádat