UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Hradec Králové, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

CZ-ISCO : 91122 Uklízeči a pomocníci ve zdravot. a sociálních zařízeníchUKLÍZEČ / UKLÍZEČKA- Místo výkonu práce : Sokolská 581, Hradec Králové 500 05- PP na dobu určitou 1 roku, nástup možný ihned- Požadujeme : časovou flexibilitu (práce i o víkendu a svátcích, začátek pracovní doby v 6 hod, možná i směnnost), spolehlivost, vstřícnost, dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce), praxe v oboru vítána, bezúhonnost a zdravotní způsobilostNabízíme : práci ve stabilní organizaci, zaměstnanecké výhody, - Fakultní nemocnice Hradec Králové si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného uchazeče.

  • případě zájmu nás kontaktujte osobně (Provozní odbor FN HK), kontaktní osoba : Bříza Jaroslav Ing., tel. použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář
  • Požádat
    Můj e-mail
    Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
    Pokračovat
    Žádost