ANALYTIK IS
Mikroelektronika spol. s r.o.
Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto
před 2 dny
source : Hitprace

NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODYMÍSTO VÝKONU PRÁCE : Dráby č.p. 849, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké MýtoNÁPLŇ PRÁCE : Tvorba analýz požadavků procesů a potřeb, návrh schematických diagramů částí informačních systémů a jejich celků.

Zabývání se nejen technickým provedením, ale také funkčními požadavky a legislativními podmínkami. Ke každému projektu vzniká i podrobná technická dokumentace včetně datových struktur, nadefinovaných rozhraní a důležitých výkonnostních testů.

POŽADUJEME : - VŠ vzdělání- Výborná znalost a nejméně 3 roky praxe s objektově orientovanou analýzou a designem (OOAD)- Znalost OOP výhodou- Anglický jazyk na komunikativní úrovniVÝHODOU : - Práce s Enterprise ArchitectNABÍZÍME : - Práce na HPP nebo ŽL, po zapracování možnost práce z pardubické kanceláře- Práci na zajímavých projektech- Práce v mladém a perspektivním kolektivu- Zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti - Výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní pozice) - Možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání - Možnost dalšího profesního růstu - Pružnou pracovní dobu - Příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy) - Bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměnyPRVNÍ KONTAKT PROSÍME E-MAILEM NA ADRESU : k.lipenska

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost