Obchodní zástupci
Sassa Mode s.r.o.
Jablonec nad Nisou, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Obchodní firma prodávající spodní prádlo přijme na HPP obchodního zástupce.Náplň práce : - pravidelné obchodní cesty po vybraných krajích Čech- péče o svěřené zákazníky- vyhledávání nových odběratelůPožadujeme : - min.

SŠ vzdělání- komunikační dovednosti, praxi v obchodní činnosti- příjemný vzhled a vystupování, zkušenosti s jednáním se zákazníky- zodpovědný přístup- ŘP skupiny B - aktivní řidičNabízíme : - zaškolení a předání portfolia zákazníků- perspektivní práci ve stabilní společnosti- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou- motivující odměňování - základní plat + provize z prodeje- po dohodě firemní auto i k soukromému použití.

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám prosím profesní životopis, začátkem ledna Vás budeme kontaktovat.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost