REVIZNÍ A SERVIS TECHNIK
AC Jobs
Praha hl. Město
před 1 dnem

Máte zkušenosti se servisem zdvihacích zařízení nebo průmyslových strojů? Měl jste možnost vést menší kolektiv? Pak jste právě VY tím koho hledáme! Stabilní výrobní a servisní společnost hledá kolegu na pozici : REVIZNÍ A SERVIS TECHNIK (35-39.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servisní činnost zdvihacích zařízení
  • Pravidelná diagnostika a údržba výtahů
  • Zodpovědnost za provozuschopné zařízení
  • Koordinace členů týmu, kontrola dodržování bezpečnosti práce
  • Komunikace se zákazníky, tvorba cenových nabídek
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ elektrotechnického zaměření
  • Vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 6 a více
  • Praxi s vedením týmu lidí (2 a více osob) - výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou cenových nabídek - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič
  • Zkušenosti se servisem výtahů výhodou
  • Co nabízíme?

  • Služební automobil a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující finanční ohodnocení a prémiový systém
  • Možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Nástup : ihned
  • Místo výkonu : Praha a přilehlé okolí
  • Požádat