Lékař/ka chirurg na funkční místo zástupce primáře
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Vyškov
před 2 dny
source : Hitprace

POŽADAVKY : vzdělání VŠ, lékař s atestací v oboru, v přípravě, s kmenem, SZ, odborná způsobilost k výkonu zdrav. povolání lékaře v ČR (u občanů ze zahraničí nostrifikace diplomů a osvědčení z MZ ČR), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zák.

č. 95 / 2004 Sb., popř. ze státu kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval, licence pro výkon lékaře ČLKPOPIS PRÁCE : PP na dobu neurčitou, nástup možný ihnedZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ : platové podmínky dle odborné způsobilosti a délky praxe, příplatek za vedení a osobní příplatek, výhodné odměny za ÚPS, možnost dalšího vzdělávání bez kvalifikační dohody, akreditované pracoviště pro postgraduální studium oboru chirurgie, 5 týdnů dovolené, příspěvek FKSP na stravováníKONTAKT : Pojezná Marie MUDr.

tel. : 517 315 104, 7-15 : 30 hod, e-mail : pojezna nemvy.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost