Asistent sklářské dílny
Sklárna Janštejn, s.r.o.
Horní Dubenky, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Sklářská huť se svou 200 letou historií se zabývá výrobou ručně foukaného osvětlovacího skla do forem. Jednosměnný provoz, v případě potřeby nepřetržitý provoz.

Požadavkem je : - přirozená manuální zručnost uchazeče vyžadující dobrou fyzickou kondiciZaučení maximálně 8 týdnů. V případě dohody můžeme nevyučené zaučit a vyškolit i na skláře II.

stupně - pozice baňkař - odměna od 16 800,- Kč do 22 000,- Kč / měsíc a následně dále školit na skláře I.stupně - pozice foukač - odměna od 25 000,- Kč do 35 000,- Kč / měsíc.

Možnost vlastní kreativní tvorby ze skla.Nabízíme : - dovolená na zotavenou 5 týdnů, dotované stravování - zaměstnanec platí 35,- Kč / oběd, zajištěný pitný režim, dotované ceny občerstvení v automatu na pracovišti, příplatek za práci ve ztíženém prostředí 11,- Kč / hod.

kvartální příplatek za bezchybnou docházku, 1-2x ročně zdarma doprava a návštěva kulturního či sportovního zařízení (divadlo, parník, prestižní hokejové utkání), možnost ubytování na podnikové ubytovně (jednotlivec ve 2 lůžkovém bytě 2 000,- Kč / měs.

páru 990,- Kč za lůžko) , možnost perspektivního přidělení podnikového bytu přímo na Sídlišti Janštejn První kontakt osobně : 8.

00 - 16.30 h, e-mailem nebo telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost