Recepční v hotelu
DONEX PRAHA - CZ s.r.o.
Sokolov
před 1 hodinou
source : Hitprace

Požadujeme : - jazykové znalosti : minimálně 1 světového jazyka na komunikativní úrovni. Preferujeme jazykové znalosti : Německy, popř.

Aj a další jazyky výhodou) - příjemný vzhled a vystupování - samostatnost a zodpovědnost - dobré komunikační schopnosti - časová flexibilita - znalost práce na PC, MS Office, Internet - výhodou znalost hotelového systému Mefisto.

Nabízíme : - příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, - vzdělávací kurzy, - školení - zajímavé platové ohodnocení, bonusy - zaměstnanecké výhody (možnost využití fitness a další sportovní a relaxační aktivity) - nástup možný ihned po zaškolení V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií na adresu : jiri.

stadnik parkhotel-sokolov.cz, následně bude uchazeč pozván k osobnímu pohovoru

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost