IT Analytik
Syntea software group a. s.
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt : e-mail : petra.mansfeldova syntea.czPožadavky : Zkušenosti s jazykem java, SQL, XML, UML a znalost ER modelování, 3 roky praxe jako programátor, 2 roky praxe jako analytik, logické myšlení, argumentační schopnosti, profesionální komunikace, český jazyk konverzačně.

Přednosti je znalost technologií : MS Visio, Enterprise architect, zkušenosti s většimi informačními systémy, znalost web services, Oracle, MS SQL, PostgreSQL, Apache, Tomcat, GIT, Maven, Jira.

Náplň práce : Analyzovat požadavky zákazníka, navrhovat věcná řešení, vytvářet analytickou a technickou dokumentaci včetně databázového modelu, zkoumat funkční požadavky a legislativní podmínky, specifikovat testovací scénaře.

Zaměst.výhody : 5 týdnů dovolené, 5 dní sickday, příspěvky penzijní a životní poj., stravenky, angličtina, telefon.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost