Stavební mistr
Progress project s.r.o.
Prostějov, CZE
před 5 dny
source : JenPrace.cz

O nás

Nabízíme Vám práci v mladém kolektivu ve stavební firmě, která je na trhu již přes 10 let. Hledáme člověka, který dokáže nést zodpovědnost za vedení pracovního týmu a organizovat práci.

Náplň práce :

  • Technické a odborné vedení svěřených staveb.
  • Organizace postupu prací na stavbách a dodržování harmonogramu.
  • Vedení dokumentace spojené s výstavbou.
  • Kontrola pracovníků na stavbách, komunikace se subdodavateli, investorem a projektantem.
  • Vedení kontrolních dnů na stavbách.
  • Přehled o ekonomice staveb.
  • Co od Vás požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního oboru, PRAXE s řízením staveb. Autorizace v oboru Pozemní stavby vítána.
  • Strojní průkaz
  • Schopnost orientace ve výkresech, ve výkazech výměr a položkových rozpočtech. Samostatnost v rozhodování, organizační schopnosti, a komunikace se subdodaveteli.
  • Zajištění dodávek materiálu, kontrola a řízení menších i větších staveb.

  • Ovládání programů (MS Office), Autocad výhodou.
  • Aktivní řidič sk.B.
  • Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy s několikaletou praxí.
  • Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím.
  • Možnost školení a odborného vzdělávání.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Vlastní organizace práce.
  • Nástup možný ihned (nebo dohodou).
  • Benefity

  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.