SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA
DPT, s.r.o.
Nymburk, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Naše společnost DPT, s.r.o. se sídlem v Nymburce, která provozuje obchodní značku DATONET, patří mezi přední poskytovatele internetu v regionu.

Na trhu rozhodně nejsme nováčky, můžeme se pochlubit dvacetiletou historií v oblasti telekomunikací a IT. Aktuálně hledáme SPECIALISTU / KU ZÁKAZNICKÉHO CENTRACo bude Vaší prací?

Budete v kontaktu s našimi zákazníky - budete je informovat, přijímat jejich požadavky, řešit jejich problémy, domlouvat termíny realizací apod.

Budete spojkou - požadavky od zákazníků předáte kolegům technikům a nazpět" Práce s interním informačním systémem" Budete připravovat zákaznické smlouvy a další dokumenty" Budete administrativní podporou technického odděleníCo byste měl / a umět / znát / mít?

Vystudovanou SŠ (ekonomika, elektro, telekomunikace apod.)" Radost z práce v kolektivu a v prostředí neustálé komunikace se zákazníky" Schopnost empaticky naslouchat zákazníkům a rozpoznat jejich potřeby" Schopnost hledat řešení, nikoliv důvody, proč "to nejde"" Na uživatelské úrovni používat kancelářský software" Zájem a orientace ve službách elektronických komunikací výhodou, nikoliv podmínkouA jaký / á byste měl / a být, aby se nám společně dobře pracovalo?

Schopnost zachovat chladnou hlavu a pracovat s rozmyslem" Spolehlivost, odpovědnost a samostatnost při řešení úkolů" Proaktivní při řešení problémů" Velice pro-zákaznicky orientovan / áCo za to nabízíme?

Práci podle jasných pravidel a podmínek - nejde o žádný "free style"" Důkladné zaškolení zkušenějšími kolegy" Přátelskou atmosféru - pohodový tým a šéfa, který (pokud je to možné) bere ohled i na Vaše potřeby a přání" Komunikace a řešení situací se zákazníky" Jasnou strukturu odměňování, slušný výdělek, příležitost vypracovat se např.

na pozici obchodníka" Možnost kariérního růstu - odpovědnost za administrativní chod oddělení" Služební telefon i pro soukromé využití, připojení k internetu na doma, vzdělávací kurzy, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu ("pojistka na blbost"), stravenky, občerstvení na pracovišti, klimatizované pracovištěNástup : IhnedTěšíme se na Vaše životopisy.

Odpovíme všem!Kontaktovat nás můžete e.mailem : vyletal datonet.cz nebo telefonicky tel. 325 519 000 a to Po - Pá v době od 8 : 00 - 17 : 00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost