elektrikář/elektrikářka
SEA - Chomutov, s.r.o.
Chomutov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email : majznerova sea.czMísto výkonu práce - SEA - Chomutov, s.r.o., Tovární č.

p. 5534, 430 01 Chomutov 1Požadujeme - znalost vyhlášky č. 50 / 1978 Sb., 5 nebo 6, znalost čtení výkresové a technické dokumentace, min.

2 roky praxe Náplň práce - provádění veškerých činností týkajících se slaboproudých nebo, silnoproudých přístrojů, elektrického vedení, elektronických prvků a sestav.

Montáž, rekonstrukce, údržba a opravy elektrických zařízení. Výhody - zázemí stabilní společnosti, vzdělávací kurzy, udržování a zvyšování kvalifikace, příspěvek na stravování, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za maximální využití pracovní doby, teambuildingové akce, indispoziční volno nad rámec standardní dovolené, dentální hygiena, bezúročné půjčkyPracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Pracovní doba - PO - PA od 6,00 - 14,30 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost