operátoři stroje
Sony DADC Czech Republic, s.r.o.
Plzeň-jih, Štěnovice
před 3 dny
source : Hitprace

Místa výkonu práce : Štěnovice, Plzeň, Praha, Úherce (Nýřany).Doprava z Plzně.Náplň práce : obsluha kompletační nebo balící linky.

Zodpovědnost za : základní nastavení stroje, výměnu formátovacích dílů, kontrolu kvality / kvantity komponentů ke kompletaci a finálních produktů, správné hlášení do počítačových systémů, vedení menšího týmu pomocníků (1-

4 lidé), údržbu stroje a úklid pracoviště. Požadavky : základní počítačové dovednosti, chuť k práci s technikou a technické myšlení, týmový duch, schopnost samostatné práce a rozhodování, velké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, přesnost, zodpovědný přístup k práci, výhodou je technické vzdělání nebo praxe s obsluhou strojů.

Možné také pro absolventy a OZP.Nabízíme : práci v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma, dotované stravování, roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu, produkty zákazníků SONY DADC za zvýhodněné ceny (CD, DVD, BD, PS), příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, zvýhodněné telefonní tarify od T-

mobile, placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna, možnost účasti na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce), vstupenky na fotbal, abonentky do divadel, benefitní program Benefit Plus, speciální sezonní bonusy, pěkné vánoční dárky, Vánoční tombola o SONY elektronikuKontakt v pracovní dny od 9 : 00 do 17 : 00 na uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost