OFFICE MANAŽER do výrobní firmy
ManpowerGroup s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Personálka.cz

Pro našeho klienta zabývajícího se výrobou chladících zařízení hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Office manažer.

Pokud jste komunikativní typ, který je pečlivý a zároveň proaktivní, a navíc se domluvíte anglicky, neváhejte a čtěte dál.

Popis pozice

  • starost o chod kanceláře - od pošty přes zajištění služebních cest až po objednávky kancelářských potřeb
  • administrativa a starost spojená se zahraničními návštěvami (ubytování, občerstvení, doprava atd.)
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti - marketing, HR, vedení aj.
  • dáme Vám prostor se případně realizovat i v dalších činnostech / oblastech
  • Požadavky

  • angličtina na komunikativní úrovni (min. B1)
  • zkušenost z obdobné pozice
  • spolehlivost, proaktivnost
  • ovládat balíček MS Office
  • Nabízíme

  • pracovní dobu s flexibilním začátkem i koncem
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování přímo na pracovišti
  • výbornou dopravní dostupnost jak autem, tak MHD (Brno-Tuřany)
  • zázemí americké společnosti, která v Brně tvoří nové pracovní příležitosti
  • Čeština
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.