Business analytik – Customer & Digital tým
KPMG
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

týmu Customer & Digital se věnujeme strategiím, designu a realizaci transformací firem z pohledu jejich koncových zákazníků, nebo zaměstnanců.

Připravujeme zákaznické strategie, analyzujeme celkové fungování společností a připravujeme nápravná opatření nebo úplně nová řešení.

Vždy přemýšlíme optikou koncového uživatele, věci řešíme od nápadu, přes rozmyšlení fungování, až po zavedení v praxi. Rádi do přemýšlení zapojujeme kreativitu i hmatatelná data pro rozhodování.

Do party hledáme kolegu / kolegyni, se silným analytickým myšlením, tahem na branku a chutí hledat a zavádět ta nejlepší řešení.

Na jakých projektech poslední dobou děláme?* Příprava celkového business zadání tříleté digitální transformace s cílem dosáhnout nejlepší zákaznické zkušenosti, 100 % digitalizace běžných činností a nejvyšších možných úspor* Zadání a vývoj nativní mobilní aplikace pro klienty energetické společnosti v České republice s cílem rychle zpřístupnit základní informace a úkony z kapsy * Design zákaznické zkušenosti a roadmapy transformace banky ve Velké Británii pro docílení 100 % digitalizace obsluhy a úspor

 • Popis a otestování value propozice banky v České republice vůči jejich zákazníkům pro zlepšení portfolia, zkušenosti a komunikace* Design target operating modelu účtů, karet a hypoték na základě zákaznické zkušenosti banky v Saudské Arábii### Čemu se u nás budete věnovat?
 • mapovat zkušenost zákazníků, zaměstnanců, občanů a dalších kdo přichází do kontaktů s naším klientem* analyzovat prostředí klienta, identifikovat slabá místa a aktivně navrhovat řešení
 • mapovat a optimalizovat procesy* formulovat business požadavky do zadání pro IT specialisty a vývojáře* sledovat a kontrolovat zavádění řešení v praxi* komunikovat s klienty, i top managementem, v češtině i angličtině* připravovat a moderovat workshopy pro klienty* učit se od seniornějších kolegů a chodit na pravidelná školení### Co bychom rádi od vás?
 • chuť učit se novým věcem a tah na branku* silné analytické myšlení a cit pro detail* schopnost rychle se zorientovat, argumentovat, navrhnout řešení, řídit diskusi a očekávání* rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti* plynulou mluvenou i psanou angličtinu* skvělou znalost PowerPointu a Excelu* znalost některého z modelovacích jazyků výhodou (UML, BPMN apod.
 • znalost business analytických frameworků výhodou (BAPOK, Six Sigma apod.)* VŠ vzdělání (ekonomické nebo technické zaměření výhodou)### Co dostane na oplátku od nás : * fajn kolektiv, kam budete chtít chodit* možnost budovat kariéru v týmu zkušených profesionálů v rámci silné, celosvětové poradenské společnosti* příležitost měnit a zlepšovat fungování společností kolem vás (neboli práce na zajímavých projektech)* dovolenou navíc a tři dny firemního volna* kafeterii s širokou volbou benefitů* možnost pracovat flexibilně v režimu homeoffice* rozsáhlé možnosti školení a interní koučing* práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami (neboli máme fotbálek)* životní pojištění* firemní mobilní tarif s neomezeným voláním, SMS a daty* multisport kartu

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost