Brigádník ve výtvarném shopu
Bc. Martina Svobodová
Prostějov
před 3 dny
source : Hitprace

Informace

Historie vzniku naší firmy sahá do roku 2003, kdy byla založena naše první kamenná prodejna. Později jsme se rozšířili o e-

shop a druhou kamennou prodejnu tady v Prostějově. Nyní hledáme do svého týmu nového člena. Jeho náplní práce bude vyřizování objednávek, doplňování zboží na prodejně a celková výpomoc s chodem prodejny.

Co od vás očekáváme

Práce je určena pro veselého avšak zodpovědného a samostatného člověka, který má vztah a orientuje se ve výtvarném sortimentu.

Plusem je smysl pro pořádek. Požadujeme každodenní ranní / dopolední směny, které se v případě krušného období mohou protáhnout do pozdějších odpoledních hodin.

Flexibilita tedy výhodou. Práce není určena pro děti do 18 let ani pro seniory. Znalost práce na PC nutná. Stejně tak budete potřebovat k práci základy angličtiny.

Podmínkou přijetí je práce minimálně do konce roku, případně déle.

Co vám nabízíme

Nabízíme nenáročnou práci v malém příjemném kolektivu, kde si rozšíříte znalosti ve výtvarném oboru i businessu a získáte nové zkušenosti. Nástup ihned.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost