Material Planner/ Senior Material Planner
International Automotive Components
Přeštice, CZ
před 6 dny

Záleží nám na tom, co je uvnitř. Proto již více než 160 let vyrábíme výjimečné interiérové díly pro automobily a hledáme zaměstnance, kteří s námi budou vytvářet výrobky, které na trhu vyniknou.

Pro nový závod Přeštice 2 hledáme vhodného kandidáta na pozici

Material Planner / Senior Material Planner

Vaším úkolem bude :

  • zajištění výrobního materiálu na základě výstupů z interních systémů (MFG / Pro, DCi), plánu výroby a kusovníků,
  • spolupráce při tvorbě plánu výroby
  • systémová kontrola a aktualizace vstupních údajů do interních systémů (MFG / Pro, DCi)
  • objednávání materiálu
  • zajištění vývozu hotových výrobků
  • řízení a optimalizace skladu materiálu a hotových výrobků, aktualizace cen materiálu a hotových výrobků, výchova dodavatelů, komunikace se zákazníky
  • řízení oběhu a optimalizace obalů pro materiály / hotové díly, vedení paletových kont, inventury
  • kontrola dodržování smluvených podmínek při dodávkách
  • správa interních i dodavatelských kapacit v zákaznických portálech
  • Od Vás očekáváme :

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe v oblasti logistiky, řízení zásob a skladů. V případě Senior pozice min. 4 roky praxe na dané pozici.
  • středně pokročilá znalost anglického a německého jazyka
  • znalost práce na PC, MS Office, znalost MFG / Pro, DCi výhodou
  • vyjednávací schopnosti, logické myšlení
  • komunikační a organizační schopnosti, preciznost, pečlivost
  • případě Senior pozice zkušenosti s vedením lidí
  • řidičský průkaz skupiny B
  • Nabízíme :

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • pravidelný roční nárůst mezd
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • dotace na stravování
  • body na volnočasové aktivity a další zaměstnanecké benefity
  • odborné vzdělávání a profesní rozvoj, jazykové kurzy
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.