pracovníci v sociálních službách
Charita Český Těšín
Český Těšín, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu- pomoc při osobní hygieně - pomoc při zajištění stravy- pomoc při zajištění chodu domácnosti- zprostředkování kontaktu se společenským prostředím- poskytování pomoci při vytváření sociálních a společenských kontaktů - sociální aktivizace klientůPožadujeme : - zkušenost s prací v sociálních službách výhodou - kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle 116 zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)- trestní bezúhonnost- zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz- očkování proti žloutence typu B- základní znalost práce s PC- soulad s hodnotami organizaceVážné zájemce prosíme, aby v případě zájmu o tuto pozici zaslali strukturovaný životopis do 16.

11. 2021 na adresu : veronika.motickova ceskytesin.charita.czDo předmětu e-mailu, prosím, uveďte zkratku pozice "PSS CHA".

Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 22. 11. 2021).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost