Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Praha-Nové Město, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU : U nemocnice č.p. 499 / 2, Nové Město, 128 00 Praha 28KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Toušková Kateřina, e-mail : použijte odpovědní formulářPožadujeme : "Odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č.

96 / 2004 Sb"Uživatelskou znalost práce s PC"Aktivní přístup k práci a zodpovědnost"Schopnost pracovat samostatně i v týmu"Flexibilitu a chuť učit se novému"Morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)Zaměstnanecké výhody : Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy"Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu"Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů "Aktivní podpora studia"5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí.

Příspěvek na stravování"Další zaměstnanecké benefity

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost