Strojní zámečník a autoelektrikář
KOBIT - THZ CZ s.r.o.
Slatiňany, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Tovární 123, Slatiňany. NÁPLŇ PRÁCE : Hlavní náplní práce je montáž elektro instalace při výrobě převážně hasičských vozidel.

POŽADAVKY : Požadované vzdělání autoelektrikář či jiný elektro obor je možné nahradit doloženou praxí v oboru elektro. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Stravování v objektu zaměstnavatele, stravenky s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na údržbu pracovních oděvů.

Zajímavá práce při výrobě hasičských vozidel ve stabilní firmě.Při oboustranné spokojené spolupráci a podle kvality odvedené práce lze v průběhu pracovního poměru změnit trvání pracovního poměru z doby určité na dobu neurčitou.

průběhu pracovního poměru je mzda zvyšována podle pracovních zkušeností, praxe, odpracované doby a množství a kvality vykonané práce.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese zasláním životopisu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost