Projektový inženýr - kontrola jakosti 13. a 14. plat
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Most, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Láká Vás budoucnost nových technologií? Máte rádi přátelský přístup a čisté moderní prostředí? A co takhle vysoké nadstandardní ohodnocení?

ANO? Právě my vám tohle můžeme nabídnout. Přidejte se do Našeho týmu a získejte skvělou práci ze které se vám nebude chtít domů.

Co bude náplní vaší práce : - Věnovat se konceptům kvalit v jednotlivých projektech - rozvíjet je a posouvat na vyšší úroveň - Zodpovědnost za celkovou realizaci projektů v oblasti kvality - od počátečního návrhu až po sériovou výrobu - Řešení nároků na kvalitu a budoucí zprostředkování přímo se zákazníky - Zodpovědnost za reklamace od zákazníků v rámci plánování - Pracovat v programu SAP - náš propracovaný ale jednoduchý interní systém ve kterém vás naučíme se pohybovat!Jaké znalosti požadujeme : - Dostudovaná SŠ (s elektro zaměřením) nebo technické obory na VŠ - Jazykové znalosti - Angličtina nebo Němčina - min.

úroveň B2 (úroveň maturitní zkoušky) - Znalost PC - Windows Office- Znalost QM Project leading v automotive - nutné- Řidičské oprávnění sk.

B - aktivní řidič Co vám nabídneme : - Práci v příjemném čistém prostředí - Spolupráci s mezinárodními týmy - Skvělé vzdělávací školení - NADSTANDARTNÍ PLAT - 13.

a 14. plat jako motivaci pro vás - Skvělých 25 dní volna - Rodinné benefity v podobě dotovaných jídel příspěvků na připojištění dopravu atd.

Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost