PRIMÁŘ CHIRURGICKÉHO ODDĚLENÍ
MMN, a.s.
Jilemnice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Kvalifikační předpoklady : -nemocnice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici : primář chirurgického oddělení-uchazeči musí splňovat požadavky Zákona č.

95 / 2004 Sb. v platném znění Zákona č.97 / 2017 Sb.-specializovaná způsobilost v oboru chirurgie, příp. traumatologie nebo úrazová chirurgie-zdravotní způsobilost-platný výpis z rejstříku trestů-minimálně 10 let praxe-komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti-životopis + přehled dosavadní praxe-úředně ověřené doklady o dosaženém vzděláníNabízíme : -pracovní pozice na plný úvazek-výše mzdy dle praxe a vzdělání v rozpětí 50.

480 - 58.670 Kč-benefity a odměny dle Kolektivní smlouvy : -5 týdnů dovolené-možnost ubytování-závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele-sick days ( 3 dny volna na zdravotní zotavenou)-příspěvek 2.

000 Kč dle výběru (rekreace, tábor, sport, vitamíny)-využívání zvýhodněných tarifů mobilních služeb sítě Vodafone (i pro rodinné příslušníky)-bezplatné poskytnutí služeb jinak hrazených pacienty - specifikace v KS-příspěvek na penzijní připojištění - specifikace v KS-podpora růstu odborné a jazykové úrovně (kurzy Aj, Nj hrazené zaměstnavatelem)-peněžní odměny za pracovní jubilea, životní jubilea a jubilejní odběry krveNástup možný ihned po vyřízení nezbytných dokumentů.

Tato pozice je podporována náborovým příspěvkem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost