Učitel/ka odborných předmětů - strojírenství, mechanika
Střední škola automobilní Holice
Holice
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce Holice.Nástup možný od 1.1.2021.Požadujeme : Vysokoškolské vzdělání výhodou, možno i pro absolventy pedagogické fakulty se zaměřením na základy techniky.

Výuka odborných předmětů - mechanika, technické kreslení, strojnictví, strojírenská technologie nebo podobně. Znalost AJ vítána.

Možnost účasti na zahraničních stáží. Možnost odborného růstu. ŘP vítán (není podmínka). Nabízíme : Platová třída 12 dle platné legislativy a praxe.

Stabilní pedagogický kolektiv. Zaměstnanecké výhody, í : Stravování ve školní jídelně, Čerpání FKSP, osobní příplatek, odměny, 8 týdnů dovolené.

Místo je vhodné pro absolventy a OZZ. První kontakt telefonicky (pracovní dny od 6 : 30 do 15 : 00) nebo e-mailem - sedivka spsauto.

cz, sedivka spsauto.cz - strukturovaný životopis, fotokopie dokladů o vzdělán

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost