Psycholog/psycholožka
Vězeňská služba České republiky
Všehrdy, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email : lrezova vez.vse.justice.cznebo volat na tel.č. : 474 697 222 a domluvit pohovorMísto výkonu práce - Vězeňská služba České republiky - Věznice Všehrdy, Všehrdy č.

p. 3, 430 01 Chomutov 1Požadujeme - VŠ vzdělání v min. magisterském studijním programu - jednooborová psychologie, trestní bezúhonost, osobnostní a zdravotní způsobilost, praxe vítána, organizační schopnosti, smysl pro zodpovědnost, samostatnostNabízíme - stabilní zaměstnání, platové ohodnocení dle zákona č.

262 / 2006 Sb., zákoník práce, nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - 12.

PT, řádná dovolená v délce 30 dnů + pracovní volno v rozsahu 5 dnů v kalendářním roce z důvodu zdravotní indispozice, možnost získání využitelné praxe v penitenciární oblasti pod vedením zkušených odborníků, zaměstnanecké benefity, možnost využití zaměstnanecké posilovny, možnost ubytování, výhody poskytované v rámci FKSP

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost