Procesní inženýr
Jacobs Vehicle Systems Europe, s.r.o.
Modřice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem.Anglický jazyk na úrovni C2Vysokoškolské vzdělání Konstruktér, strojírenstvíMinimálně 2 roky zkušenosti s výkonem pozice výrobního inženýra, inženýra kvality, absolvovaný Six Sigma tréningu, pokro4il8 zkušenost s programem CAD.

Znalost konceptů a uplatňování Kaizenů za účelem implementace zlepšení a zefektivňování výrobních procesů. Nutná znalost číst a interpretovat technickou dokumentaci, bezpečnostní pravidla, IATF / ISO / VDA procesní manuály a standardy.

Nutná znalost statistických konceptů, jako je pravděpodobnost, SPC, DOE a metody řešení problémů Sigma.Prokazatelné záznamy o úspěšném a efektivním řízení, problem-solving a root-cause analýzách.

Zaměstnanecké výhody : Příspěvek na penzijní připojištění, kurzy cizích jazyků, odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na sportovní aktivity, zvýhodněné firemní mobilní tarify, firemní notebook a mobilní telefon, občerstvení na pracovišti a dalšíMísto výkonu práce : Evropská 864, 66442 Brno - Modřice Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost