CI/CD Engineer
XTB
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Just Join IT

Maven (advanced)

Kubernetes (advanced)

CI (master)

Poszukujemy specjalistów na stanowisko DevOps Engineer, który dołączy do nowo tworzonego zespołu wspierającego zespoły programistyczne.

W związku z rozwojem i modernizacją procesów wytwórczych oraz rozwoju architektury mikroserwisowej szukamy osób do zaprojektowania i wdrożenia procesów CI / CD.

Opis Stanowiska :

  • konfiguracja, testowanie i wdrażanie narzędzi do automatyzacji i CI / CD
  • definiowanie wytycznych i dobrych praktyk w obszarze wdrażania i integracji
  • standaryzacja i budowanie narzędzi służących do automatyzacji procesu wytwarzania oprogramowania
  • optymalizacja i utrzymanie bieżących rozwiązań
  • współpraca z zespołami wytwórczymi oraz administratorami
  • Wymagania :

  • znajomość zagadnień CI / CD
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi CI / CD : Jenkins, GitLab, Artifactory
  • znajomość systemów kontroli wersji (np. Git, SVN)
  • doświadczenie z narzędziami Maven, Gradle
  • Dodatkowe atuty :

  • doświadczenie w obszarze konteneryzacji : Docker / Kubernetes
  • znajomość zagadnień budowania aplikacji mobilnych na iOS i Android
  • znajomość CMake, Conan
  • umiejętność pracy z wieloma zespołami wytwórczymi
  • Oferujemy :

  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • pracę z doświadczonymi programistami
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.

    Nahlásit tuto nabídku