OSOBNÍ ASISTENT/ASISTENTKA - PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (HPP, DPP, DPČ)
Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.s.
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

A16 z : 5 / 10 / 2021 (HPP, DPP, DPČ)Pozice : - terénní sociální práce - osobní asistent / -kaPředpokládaná hrubá mzda : - úvazek 1,0 : 21.

000 - 27.000 Kč dle dosažené praxe a prokázaných dovedností, dále možnost přiznání osobního příplatkuObor : - sociální, zdravotní, nebo akreditovaný kurz MPSVNástup : - od listopadu 2021, nebo dle dohodyPožadavky : - odborná způsobilost dle zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV - Osobní asistent nebo obdobný), - předložení výpisu z RT- vzdělání základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru,- orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná- komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance,- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti - řidičský průkaz sk.

BPracovní náplň : - pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů : - pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy,- pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně,- pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru,- pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík,- pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny,- pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy,- doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři, - pomoc při vyřizování běžných záležitostí,- a další činnosti dle vyhlášky MPSV č.

505 / 2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.Nabízíme : - zaškolení,- možnost osobního růstu a rozvoje- zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci- získání odborné praxe- možnost zkráceného úvazku- pracovní dobu pondělí až pátek, jeden víkend v měsíci- možnost přiznání osobního příplatku, odměny- zaměstnanecký telefonní tarif- stravenky po zkušební době- dovolenou navíc (5dnů) po prvním roce.Kontakt emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost