Seřizovač, tkadlec
MDL s.r.o.
Libina, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Popis : Seřizovač provádí seřizování a opravy strojů na výrobu kovových tkanin, soukacích strojů a ostatních strojů souvisejících s výrobou.

Minimalizuje prostoje strojních oprav, dbá na kvalitu a čistotu vyráběných tkanin, bezpečnost strojního zařízení. Spolupracuje se směnovým mistrem a zástupcem mistra strojní údržby z hlediska zabezpečení náhradních strojních součástí, spojovacích materiálů, nutných oprav jednotlivých strojních mechanismů Požadujeme : Požadujeme : Středoškolské vyučení Zručnost Spolehlivost Praxe v oboru vítána! Nabízíme : Co můžeme nabídnout?

příspěvek na důch. životní poj. 300 Kč náborový příspěvek 3000 Kč 20 dní dovolené stabilizační příspěvek za odpracované rokyVzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost