Security Operations Analyst
Accenture Services, s.r.o.
Praha, CZ
před 16 hodinami
source : Easy-prace.cz

MVP : PrahaPožadavky : Osobní schůzka pouze po předchozí domluvě. Interní název pozice : Security Operations Analyst. Bakalářské vzdělání v oboru Inženýrství informačních systémů.

Znalost turečtiny na úrovni rodilého mluvčí, znalost angličtiny, certifikaci - IBM Associate Administrator - Security QRadar SIEM V7.

2.8, vítána zkušenost se Splunk, QRadar, SIEM, DNS, Linux.*) Poznámka : Směnnost ve dvou variantách - pokud po úspěšném absolvování vstupní pracovní lékařské prohlídky bude zaměstnanec uznám schopným 3směnného provozu, bude pracovat ve 3směnném provozu, jeho pracovní úvazek bude plný 37,5 hod / týdně a tato skutečnost bude ošetřena dodatkem pracovní smlouvy.

Pokud zaměstnanec nebude při vstupní pracovní lekařské prohlídce uznán schopným 2směnného provozu, zůstane jeho pracovní úvazek plný 40 hod / týdně a pracovat bude v jednosměnném provozu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost