Staniční sestra interního oddělení
Městská nemocnice Čáslav
Čáslav, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Program Vysoce kvalifikovaný zaměstnanecVrchní sestra - Interní odděleníPožadujeme : o VŠ popř. SŠ vzdělání v oboru (odborná způsobilost k výkonu zdravotní sestry, včetně PSS ošetřovatelská péče o dospělé nebo ARIP )o zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost o klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupovánío předchozí praxe na lůžkovém oddělení nutná, minimálně 5 leto uživatelská znalost práce na PC podmínkouo profesionální přístup k plnění úkolů, samostatnost, iniciativuo organizační schopnosti - vedení týmů několika stanic, organizace práce na oddělenío schopnost aplikovat nové změny a trendy do praxe, sledování novinek, ochotu se vzdělávatNáplň práce : o řídí a organizuje práci ošetřovatelského týmu na oddělenío zodpovídá za účelné využití pracovní doby svých podřízených o zodpovídá za správné provádění standardních ošetřovatelských postupů, včetně jejich průběžné kontrolyo účastní se primářských vizit a pracovních porad na odděleníNástup : ihned nebo dohodou, dále dle výsledku výběrového řízení.

PP na dobu jednoho roku s pravděpodobností prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti. Požadované doklady : Přihláška se strukturovaným životopisem a uvedením koncepce rozvoje vedení péče na oddělení ( INT).

Pro tyto pozice nabízíme o Velmi dobré platové ohodnocení náborový příspěvek a příspěvek za doporučení nového zaměstnanceo osobní příplatkyo rizikové příplatky (práce ve ztíženém pracovním prostředí)o zvláštní příplatky - práce na operačních sálech, JIPo příplatky za práci přesčas a směnný provozo zázemí stabilního zaměstnavatele Zaměstnanecké benefity : o možnost velmi pěkného ubytování o zajištění dětské skupiny (školky)o týden dovolené navíco dotované závodní stravovánío výhodný mobilní tarifPříspěvky z FKSP : o na dovolenou pro zaměstnance 8.

000,- Kč / každý roko tábory pro děti zaměstnanců 3.000,- Kč každý roko finanční odměny k životnímu a pracovnímu výročío peněžní dary za dárcovství krveo bezúročnou půjčku ve výši 25.

000,- Kč se splatností 5 leto jednorázovou sociální výpomoc ve výši 15.000,- Kčo příspěvek na očkovánío možnost zajištění rehabilitace a masážíV případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v pracovní dny.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost