TECHNIK KVALITY – VSTUPNÍ KONTROLA
AC Jobs
Plzeň-město
před 10 dny

Chtěli byste uplatnit svůj potenciál ve vstupní kontrole? Disponujete analytickým myšlením a domluvíte se v anglickém jazyce?

Chcete se podílet na zajišťování procesů reklamací a komunikaci s dodavateli? Tak hledáme právě Vás. Nenechte si uniknout mezi prsty zajímavou pracovní nabídku! Obsazujeme pozici TECHNIK KVALITY VSTUPNÍ KONTROLA.

Pracovní náplň

  • provádění kontroly na vstupní kvalitě
  • zodpovědnost za proces reklamací dodávaných dílů
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními
  • podílení se na odstranění problémů u dodavatelských dílů
  • analýza materiálů vzhledem k platným normám
  • zaznamenávání dat, výsledků do programu SAP
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • praxi v kvalitě (nejlépe kontrolor kvality)
  • znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zkušenosti s řešením reklamací
  • analytické myšlení, komunikační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc
  • příspěvek na dopravu
  • stravování na pracovišti zdarma
  • kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby
  • finanční bonusy
  • lokalita 15 minut od Plzně
  • Step 2