Pomocná kuchařka/pomocný kuchař Odboru stravovacího provozu, pracovní doba 10,30 -15:00 h
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Brno, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brněse sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ : 00159816Odbor stravovacího provozupřijme do pracovního poměru zaměstnance na zkrácený úvazek na pozicipomocná kuchařka / pomocný kuchař pracovní doba 10 : 30- 15 : 00 h, po- pá Požadavky : " organizační a komunikační schopnosti" vysoké pracovní nasazení, samostatnost" morální a občanská bezúhonnostNáplň práce : " pomocné práce na kuchyni " úklid příslušného technologického zařízení" vkládání použitého nádobí do průmyslové myčky - závodní jídelna" umývání technologie po uvaření jídel" výdej jídel v závodní jídelněNástup : dle dohodyPísemné nabídky doložené profesním životopisem a Souhlasem se zpracováním osobních údajů předloží zájemci na Odbor stravovacího provozu Fakultní nemocnice u sv.

Anny v Brně, Pekařská 53, Brno, prostřednictvím doručovatele na adresu : Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Odbor stravovacího provozu, Pekařská 53, 656 91 Brno nebo v elektronické podobě na adresu sekr.

osp fnusa.czKontakt pro dotazy : tel. +420 603 198 323, e-mail : sekr.osp fnusa.czZaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost