Farmaceutičtí asistenti
Libri Real s.r.o.
Dobříš
před 2 dny
source : Hitprace

Pozice : farmaceutičtí asistentiMísto vhodné i pro absolventy.Odborná způsobilost k výkonu povolání farmaceutického asistenta : - odborná způsobilost k výkonu povolání farmaceutického asistenta se získává absolvovánímnejméně tříletého studia v oboru diplomovaný farmaceutický asistent na vyšších zdravotnických školách, nebo střední zdravotnické školy v oboru farmaceutický laborant, pokud bylo studium prvního ročníku zahájeno nejpozději ve školním roce 2004 / 2005.

 • za výkon povolání farmaceutického asistenta se považují odborné činnosti spojené zejména s přípravou, výdejem, kontrolou a uchováváním léčiv a zdravotnických prostředků.
 • Nástup možný ihned. Mzda : od 20 000 do 30 000,- KčKontakt : Krch Jiří Ing., tel. : 602 216 832, e-mail : krch volny.czMísto výkonu práce : Libri Real s.

  r.o. - provozovna Dobříš, Pražská č.p. 1753, Dobříš

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost