HLEDÁ SE ŘIDIČ - ROZVOZ PEČIVA - FIRMA ODKOLEK
SLAD autodoprava s.r.o.
Praha 5, Středočeský kraj, CZ
před 1 dnem
source : nastalo

Dobrý den , nabízím pracovní místo řidiče .

Jedná si o rozvoz pečiva pro firmu Odkolek , začíná se jezdit v brzských ranních hodinách , tudíž je potřeba mít auto , nebo výborný spoj do zaměstnání .

Když by jsi byl / la v blízkém okolí a nebyl by dojezd až tak moc veliký a měl / la by jsi kde parkovat firemní velké auto , dalo by se o dopravě do práce uvažovat .

Práce není nijak náročná , a co si budeme kdo chce pracovat tak pracovat bude . Dneska je práce dost , ale málo té která tě bude bavit , a nebudeš někde celý den zavřený a neužiješ i rodiny , zábavy a přátel .

Tím že se začíná brzo , tak se i brzo končí .... A odměna za odvedenou práci ??? Ta také není vůbec špatná , zaplatíš a ještě ti dost zůstane .

První týden nebudeš na nic sám / ma bude s tebou jezdit někdo kdo tě to pořádně naučí a až si budeš na 100% jistý že to zvládneš tak hurá do výru velkoměsta .

 • Musíš být samozřejmě obrněný trpělivostí a mít pevné nervy . 'Protože né každý den je růžový . Ale když to zvládnou ostatní tak ty taky !!!! V případě potřeby není problém dostat zálohu .... HPP / DPP / DPČ .
 • Pokud tě tato nabídka oslovila a vážně máš zájem , tak prosím kontaktovat na telefonní číslo .

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost