Dělník ve výrobě a regranulaci plastů
KM konsult s.r.o.
Chropyně, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště Chropyně- Náplň práce : po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy regranulační linky na zpracování plastů a jejich směsí, v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně- Požadujeme : základní vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, oprávnění na VZV podmínkou - samostatná práce- Nabízíme : práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu : zdenek kmkonsult.

cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka.- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.

r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost